optostop-belka

Hydroizolacje

basen[1]Woda jest ważnym składnikiem każdego produktu chemii budowlanej. Bez niej niemożliwe jest wznoszenie budynków. Jednak podczas eksploatacji obiektów jej występowanie jest niewskazane. Szkodliwym skutkom zjawisk typu: podciąganie kapilarne, parcie ujemne i dodatnie, woda opadowa i rozpryskowa, zapobiegają produkty z grupy Optostop. Zostały one podzielone na zestawy o określonym przeznaczeniu. Tak zestawione kompletne rozwiązania lepiej realizują stawiane im zadania.

Skuteczne zabezpieczenie podłoża – dzięki wysokiej jakości składnikom, produkty Optostop efektywnie zabezpieczają podłoża przed szkodliwym działaniem wody.
Szerokie zastosowanie – zestawy produktów Optostop są podzielone wg zastosowań. Od miejsc narażonych na czasowe działanie wilgoci, po miejsca przystosowane do ciągłego obciążenia wodą pod dużym ciśnieniem.
Optymalne rozwiązanie – produkty Optostop są opracowane pod kątem przeznaczenia i miejsc zastosowania. Dzięki temu optymalnie realizują stawiane im wymagania.

Produkty dedykowane

 • stopOptostopFFL

  Folia w płynie – Optostop Fluid

  Plastyczna masa do izolacji przeciwwilgociowej powierzchni w pomieszczeniach narażonych na działanie wody i pary wodnej (piwnice, tarasy, łazienki, kuchnie, pralnie).

 • stopOptostop-HydroFlex

  Hydroizolacyjny dodatek do zapraw – Optostop HydroFlex

  Środek hydrofobizujący na bazie żywic sztucznych przeznaczony do hydrofobizacji w masie zapraw mineralnych. Zapobiega penetracji wody, zwiększa elastyczność oraz przyczepność do podłoża.

 • stopOptostop-Duralith

  Mineralna mikrozaprawa hydroizolacyjna – Optostop Duralith

  Cienkowarstwowa, hydraulicznie wiążąca mikrozaprawa uszczelniająca. Zachowuje wysoką dyfuzyjność. Zaprawa odporna na działanie do 1,5 m słupa wody napierającej jak i przesączającej (ciśnienie ujemne). Odporna na wodę chlorowaną i o wysokiej zasadowości.

Kontakt