Tynki

 • murOptomur-Muralith-Light-Plus

  Drobnoziarnisty lekki tynk cementowo-wapienny – Optomur Muralith Light Plus

  Szara, drobnoziarnista zaprawa tynkarska na bazie sortowanych kruszyw (także lekkich), spoiw hydraulicznych, z dodatkiem środków poprawiających wiązanie i przyczepność. Dzięki doskonałej plastyczności i pompowalności łatwo go nanosić bez strat materiałowych.

 • murOptomur-Calith-Finish

  Gładź wapienna – Optomur Calith Finish

  Biała plastyczna masa szpachlowa. Przeznaczona do wykonywania prac wykończeniowo-dekoracyjnych. Bardzo drobne ziarno pozwala uzyskać idealne gładką powierzchnię. Do warstw o grubości 1-3 mm.

 • murOptomur-Calith-Light

  Maszynowy, lekki tynk wapienny – Optomur Calith Light

  Biały, superlekki tynk wapienny. Świetnie nadaje się do niwelowania nierówności. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością i łatwą obróbką. Do warstw o grubości od 10 do 25 mm (miejscowo 35 mm)

 • murOptomur-PMS

  Obrzutka maszynowa – Optomur PMS

  Tynk stanowiący mostek sczepny. Szybki czas wiązania i duża przyczepność do trudnych podłoży sprawiają że sprawdza się w każdej sytuacji. Materiał bardzo lekki w obróbce dający możliwość zastosowania do typowych prac tynkarskich.

 • murOptomur-Calith-Top

  Szpachla wapienna – Optomur Calith Top

  Produkt na bazie najwyższej jakości wapna i spoiw organicznych. Drobnoziarnista struktura powierzchni tynku pozwala na uzyskanie najwyższej jakości podłoży pod malowanie. Do warstw o grubości od 1 do 4 mm.