Aparat cyfrowy Nikon Coolpix L31 czerwony

Łatwa obsługa

Nawet jeśli to Twój pierwszy aparat, jego obsługa nie sprawi żadnych trudności. Układ przycisków jest przejrzysty, a tryb Łatwa automatyka optymalizuje wszystkie ustawienia, tak aby każde zdjęcie wyglądało doskonale.

Matryca CCD o rozdzielczości 16 mln pikseli

Wydajna matryca o rozdzielczości 16 mln pikseli pozwala robić wyraziste zdjęcia z ostrymi szczegółami, które doskonale wyglądają także po powiększeniu do dużego formatu.

Obiektyw NIKKOR z 5-krotnym zoomem optycznym

5-krotny zoom optyczny pozwala rejestrować zabawne miny i sięgać do centrum akcji podczas wydarzeń i uroczystości, a także dostosować się do każdej sytuacji zdjęciowej.

Nagrywanie filmów HD

Filmy potrafią ożywić wspomnienia – w magicznej chwili wystarczy dotknąć przycisku, aby ją sfilmować w rozdzielczości HD (720/30p). Żadna warta zapamiętania chwila już nie umknie.

Wygodny chwyt

Gdy aparat dobrze leży w dłoniach, jest bardziej stabilny, a zdjęcia są wyraźniejsze. Wygodny chwyt i przejrzysty układ przycisków sprawiają, że obsługa jest nadzwyczaj prosta.

Baterie typu AA

Baterie typu AA są dostępne wszędzie, zatem można fotografować bez obaw o zasilanie nawet w najbardziej egzotycznych miejscach.