Laptop Lenovo G50-70 15,6″ i3-4005U 4GB 1TB AMD R5 M230

  • Ekran LED o przekątnej 15,6” oraz rozdzielczością 1366 x 768
  • Procesor Intel Core i3-4005U o częstotliwości 1.7 GHz
  • Pamięć RAM DDR3 o wielkości 4 GB
  • Dysk twardy o pojemności 1 TB
  • Karta graficzna Radeon R5 M230

Niesamowita wydajność i wspaniała grafika zaczynają się tutaj. Procesory Intel Core i3 czwartej generacji zapewniają korzystanie w pełni z płynnych i atrakcyjnych efektów wizualnych, oferują większe bezpieczeństwo przez funkcje zabezpieczeń i doskonały czas pracy na akumulatorach. Inteligentna wielozadaniowość, zasługa technologii Intel Hyper-Threading, umożliwia płynne korzystanie z kilku aplikacji. Bezproblemowe oglądanie filmów i zdjęć oraz granie w gry zapewnia zestaw wbudowanych w procesorze funkcji graficznych, eliminujących konieczność instalacji dodatkowego sprzętu.

Zdumiewające funkcje graficzne

Płynna i przyjemna praca jest naprawdę zauważalna i odczuwalna dzięki ulepszonym funkcjom graficznym.

2 razy szybsza wielozadaniowość

Bezproblemowe przechodzenie między aplikacjami dzięki inteligentnej wielozadaniowości, włączanej, gdy każdy rdzeń procesora obsługuje dwa zadania jednocześnie.

Wydajność graficzna w pracy i rozrywce

W laptopie zastosowano wydajną kartę graficzną AMD Radeon R5 M230. Wraz z dużą pamięcią operacyjną, pozwala na komfortową pracę z grafiką, bądź na toczenie rozgrywek w wymagających grach komputerowych. Kiedy do dyspozycji są takie parametry, praca jak i rozrywka, będą przebiegały płynnie i komfortowo. Karta graficzna obsługuje nowy standard DirectX 11, który charakteryzuje się dwa razy wyższą wydajnością grafiki.

Architektura Graphics Core Next firmy AMD

Architektura GCN firmy AMD została stworzona z myślą o zapewnieniu zdumiewającej wydajności graficznej oraz oszałamiającej jakości obrazu — z optymalizacją pod kątem bieżących oraz nadchodzących aplikacji

Technologia AMD App Acceleration

Przyspiesz działanie aplikacji i ciesz się olśniewającym obrazem wideo dzięki technologii AMD App Acceleration.

Microsoft DirectX 11

Poznaj zadziwiającą grafikę „Eye-Definition” z obsługą technologii DirectX 11.

Matryca LED 15,6 cali

Ekran o przekątnej 15,6 cali o rozdzielczości 1366 x 768 pozwala na swobodną pracę w każdych warunkach w domu, biurze czy podróży. Wysokiej jakości matryca LED zapewnia mniejsze zużycie energii oraz wysoką jakość wyświetlanego obrazu.

Duża pamięć operacyjna 4GB

W laptopie zamontowano szybkie pamięci RAM DDR3 które pozwalają na swobodną pracę i rozrywkę. Szybkie pamięci DDR3 to większa przepustowość przy mniejszym napięciu i do 40% mniejszy pobór energii niż pamięci w technologii DDR2.

Dysk twardy 1 TB

Dysk twardy o pojemności 1 TB pozwoli na przechowanie ogromnej ilości danych: zdjęć, filmów HD, plików MP3, gier, dokumentów lub projektów.

Szybkie uniwersalne złącze USB 3.0

Laptopa wyposażono w złącze USB 3.0 standard ten zapewnia on do 10 razy większy transfer, niż obecnie stosowany USB 2.0. Umożliwia to szybkie przenoszenie dużych plików, na przykład filmów HD.

Akumulator litowo-jonowy

Notebook wyposażony jest w wydajny litowo-jonowy akumulator. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego, oszczędnego procesora oraz podświetleniu matrycy diodami LED pozwala on na długą pracę

Wbudowana kamera internetowa

Dzięki wbudowanej kamerze internetowej możesz teraz nie tylko rozmawiać z innymi, ale także prowadzić wideokonferencje i korzystać z wielu możliwości, jakie daje wbudowana kamera.

Wbudowany mikrofon

Pozostań w kontakcie ze swoimi bliskimi. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz teraz prowadzić konferencje i osobami z ludźmi z całego świata poprzez komunikatory internetowe bez konieczności podłączania zewnętrznego mikrofonu.

Karta Sieciowa WiFi 802.11 b/g/n

Laptop obsługuje standard sieci bezprzewodowej WiFi 802.11 b/g/n, który pozwala na przesyłanie danych z dużą prędkością. Technologia Wireless N gwarantuje dobry zasięg nawet na terenie dużych domów i mieszkań.

Bluetooth

Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth użytkownik ma możliwość skomunikowania swojego komputera z telefonem bądź smartfonem oraz innymi urządzeniami posługującymi się tym standardem takimi jak głośniki, myszki, klawiatury itp.

HDMI

Laptop został wyposażony w złącze HDMI dzięki któremu prześlesz obraz w rozdzielczości Full HD! HDMI pozwala łączyć ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/wideo

Czytnik kart pamięci

Wbudowany czytnik kart pamięci pozwala na przenoszenie danych oraz multimediów bezpośrednio z karty pamięci oraz wymianę plików miedzy innymi urządzeniami.