Zyskaj z Optolith

To program skierowany do profesjonalistów, czyli firm wykonawczych, które zaufały wysokiej jakości produktów Hufgard Optolith i korzystają z nich podczas realizacji swoich inwestycji.

Szanowni Państwo,

niniejszym informujemy, że funkcjonowanie naszego program „Zyskaj z Optolith” dobiega końca.

Program zostanie zakończony z dniem 31.12.2017 r.
Do ostatniego dnia możliwe będzie wprowadzanie punktów, które rozliczone zostaną w pierwszym kwartale 2018 r.

Zachęcamy Państwa do wzmożenia zakupów i wykorzystania zebranych punktów.

Zespół OPTOLITH

W jaki sposób zyskasz z Optolith?

Zbierasz punkty za zakup produktów Optolith, a potem sam decydujesz na co chcesz je przeznaczyć: na pieniądze na karcie Visa Sodexo lub na nagrody rzeczowe! Dajemy Ci wybór, bo wierzymy, że sam wiesz jakie nagrody są dla Ciebie najbardziej atrakcyjne.

Karta Visa Sodexo to karta na okaziciela, która pozwala na swobodne dysponowanie środkami i wykorzystywanie ich na zakupy w ponad 200.000 punktach w całej Polsce!

Jeśli wolisz nagrody rzeczowe, możesz wybierać spośród licznych przygotowanych przez nas propozycji. Swoje punkty wyminiesz m.in. na: konsolę PlayStation 4, laptop, aparat cyfrowy, telewizor czy wiertarkę udarową Bosch!

Sprawdź, jakie to proste

Aby wziąć udział w programie wystarczy tylko, że nadal będziesz naszym regularnym klientem. Zapisz się do programu, kupuj produkty Hufgard Optolith w sklepach naszych dystrybutorów, a my za każde zakupy naliczymy Ci punkty w ramach systemu Sodexo.

Premia na start

Wciąż się wahasz? Mamy dla Ciebie aż 2000 punktów na start, które otrzymasz zaraz po zarejestrowaniu się w programie. Twoja szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród wzrasta zatem od samego początku!

Weź udział w programie, kupuj profesjonalne materiały budowlane i…
ZYSKAJ Z OPTOLITH!