Farby

Na każdego z nas kolor działa inaczej, może ożywiać wnętrze lub działać uspokajająco, motywować do pracy i wspomagać koncentrację.

Farby Optomal

dają jasną odpowiedź na wymagania ekologiczne i trendy estetyczne. Odporne na zmywanie, neutralne zapachowo, w bogatej gamie kolorystycznej, bezemisyjne, bez rozpuszczalników – a wszystko dla zdrowego, stymulowanego przez kolory samopoczucia! Indywidualny program mieszania kolorów COLOR MAGIC, dzięki nowoczesnej technice komputerowej, otwiera przed nami szerokie możliwości barwienia: farb wewnętrznych, farb fasadowych, tynków według kolorystyki Color Magic, a także według indywidualnych życzeń klienta.

 • Biała antyrefleksyjna matowa farba do sufitów Antyreflex Extra

  Antyreflex Extra to nie kapiąca łatwa w malowaniu wałkiem, pędzlem lub metodą natryskową farba przeznaczona do malowania sufitów. Wyróżnia się doskonałą bielą, idealnym pokryciem powierzchni. Dopracowana receptura pozwala na uzyskanie idealnych powierzchni bez względu na rodzaj i kąt padania światła. Optycznie maskuje niedoskonałości podłoża. Farbę łatwo się nakłada: nie chlapie, równo się rozprowadza.

 • Lateksowo-dyspersyjna farba do wnętrz ClassicLatex

  ClassicLatex to nowa, matowa, lateksowo-dyspersyjna farba, za pomocą której uzyskuje się estetyczne, gładkie o wysokim standardzie wykończenia ścian i sufitów. Odporne na szorowanie na mokro powłoki uzyskuje się w szerokiej gamie kolorystycznej. Ma bardzo dobre właściwości kryjące zarówno na mokro jak i po wyschnięciu. Nowa formuła gwarantuje doskonałe właściwości aplikacyjne: wysoką wydajność oraz łatwość czystego malowania.

 • Dyspersyjna farba do wnętrz – Optomal Basic

  Wewnętrzna farba dyspersyjna. Dostępna w szerokiej gamie kolorów systemu Color Magic.

 • Lateksowa farba wewnętrzna – Optomal SuperLatex

  Wewnętrzna farba lateksowa, matowa lub satynowa. Łatwa w nakładaniu, niekapiąca. Ekstremalnie odporna na wodę i szorowanie. Dostępna w szerokiej gamie kolorów systemu Color Magic. Polecana do malowania powierzchni narażonych na bezpośrednie działanie wody.

 • Silikatowa farba elewacyjna – Optomal Silisan

  Elewacyjna farba silikatowa. Wysoko paroprzepuszczalna. Wysoce odporna na porastanie grzybów i glonów. Odporna na działanie promieni UV. Łatwa w nakładaniu. Dzięki zjawisku krzemianowania (sylifikacji) tworzy bardzo odporne na złuszczenie i niezwykle trwałe powłoki.

 • Silikatowo-silikonowa farba elewacyjna – Optomal Siloxane

  Elewacyjna farba silikatowo-silikonowa. Odporna na zabrudzenia oraz zmywanie. Odporna działanie warunków atmosferycznych i promieni UV. Łatwa w nakładaniu i trwała. Odporna na zabrudzenia oraz zmywanie.

 • Silikonowa farba elewacyjna – Optomal Silcosan

  Wysokiej jakości, elewacyjna farba silikonowa. Paroprzepuszczalna i hydrofobowa. Odporna na porastanie grzybów i glonów. Wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne i zabrudzenia oraz działanie promieni UV. Łatwa w czyszczeniu.

 • Zolo-krzemianowa farba elewacyjna – Optomal Silisan Plus

  Elewacyjna farba na bazie zolu wodnego szkła potasowego. Wysoko paroprzepuszczalna. Bardzo odporna na porastanie grzybów i glonów. Odporna na działanie promieni UV. Łatwa w nakładaniu.

 • Lateksowa farba podkładowa – Optomal Primer

  Farba przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Ze względu na łatwość użycia farba doskonale nadaje się do stosowania w dużych obiektach, w przypadku których potrzebne jest osiągnięcie dużej wydajności.