Grunty pod farbę

 • Grunt do betonu – Optogrunt BetonContact

  Środek gruntujący z wypełniaczem kwarcowym. Kwarcowy mostek sczepny mechanicznie poprawia przyczepność kolejnych warstw oraz wyrównuje chłonność podłoża. Ułatwia nakładanie i obróbkę klejów oraz tynków.

 • Grunt do powierzchni chłonnych pod tynki gipsowe – Optogrunt PoroContact

  Specjalny środek gruntujący, przeznaczony do obniżaniai wyrównywania chłonności podłoża przed aplikacją tynków gipsowych. Zwiększa przyczepność i poprawia  obrabialność aplikowanego tynku. Produkt w koncentracie, do rozcieńczania z wodą w proporcji 1:3-1:4.

 • Grunt do powierzchni chłonnych – Optogrunt Flat

  Emulsja gruntująca wyrównująca i obniżająca chłonności podłoży. Zdolna do dyfuzji. Wiąże pozostałości kurzu na gruntowanej powierzchni. Zwiększa wydajność nakładanych farb.

 • Grunt odcinający wypełniony – Optogrunt FGG

  Preparat o właściwościach izolujących. Zapewnia skuteczne krycie i blokowanie przebarwień. Zapobiega przenikaniu plam z podłoża. Zwiększa przyczepność nakładanych tynków, Preparat nie zawiera lotnych związków organicznych. Wodorozcieńczalny.

 • Grunt pod tynki silikatowe – Optogrunt SiliPlast

  Środek gruntujący na bazie potasowego szkła wodnego przeznaczony pod tynki silikatowe. Zwiększa przyczepność i wyrównuje chłonność podłoża. Ułatwia nakładanie i obróbkę tynków silikatowych. Preparat doskonale paroprzepuszczalny.

 • Grunt pod tynki silikonowe – Optogrunt SilcoPlast

  Silikonowy środek gruntujący. Zwiększa przyczepność kolejnej warstwy i wyrównuje chłonność podłoża. Ułatwia nakładanie i obróbkę tynków. Preparat jest wysoce paroprzepuszczający, wodorozcieńczalny i o neutralnym zapachu.

 • Grunt uniwersalny pod tynki – Optogrunt UniPlast

  Preparat o właściwościach izolujących. Zapewnia skuteczne krycie i blokowanie przebarwień. Zapobiega przenikaniu plam z podłoża. Zwiększa przyczepność nakładanych tynków, Preparat nie zawiera lotnych związków organicznych. Wodorozcieńczalny.

 • Mostek sczepny – Optogrunt SuperContact

  Środek gruntujący z wypełniaczem kwarcowym. Mechanicznie poprawia przyczepność kolejnych warstw. Odporny na działanie wody. Preparat nie zawiera lotnych związków organicznych. Wodorozcieńczalny.

 • Silikonowy grunt głęboko penetrujący – Optogrunt SilcoForte

  Głęboko penetrująca emulsja gruntująca oparta na specjalnym spoiwie silikonowym. Doskonale wzmacnia pylące podłoża, wyrównuje i zmniejszania ich chłonność. Preparat wodorozcieńczalny, o neutralnym zapachu, wolny od rozpuszczalników.