Kuchnia

kuchniaCzy farba zamiast kafelków może być dobrym wyborem dla kuchennych ścian? Tak. Wystarczy tylko zastosować odpowiednio dobrany produkt – farbę, której nie szkodzi ani wilgoć ani częste zmywanie ścian.

Wybór specjalnej farby do malowania kuchni pozwoli nam zaoszczędzić czas i pieniądze. Pomieszczenie nie będzie wymagało częstego odnawiania ścian – wystarczy przemalowanie kuchni co kilka lat. Poza tym kuchnia będzie wyglądała bardzo estetycznie i czysto.

Porady dotyczące kuchni

Przygotowanie ściany do malowania w 5 krokach

Przygotowanie ściany do malowania jest niezwykle ważnym, ale zbyt często lekceważonym etapem. Popełnione błędy praktycznie zawsze się mszczą, co objawia się smugami, chropowatością powierzchni, brudem, który przywarł do powłoki malarskiej itp. Dlatego zanim zabierzesz się za samodzielne pomalowanie ściany, pamiętaj o tych 5 zasadach. (więcej…)
Czytaj więcej

Jak dobrać farbę do pomieszczenia i rodzaju podłoża?

Piękna ściana po malowaniu to suma talentu i dokładności malarza, ale także zastosowania odpowiedniej jakości farby. Warto zwrócić szczególną uwagę na ten drugi aspekt. Farbę zawsze dobieramy pod kątem rodzaju podłoża, a także pomieszczenia, którego ściany mają zostać pomalowane. Nie ma bowiem farb w 100% uniwersalnych. Podpowiadamy, o czym trzeba pamiętać przed kupnem docelowej farby. (więcej…)
Czytaj więcej

Jak wybrać hydroizolację, klej do płytek, fugę?

Najnowszy materiał informacyjny zawiera wiadomości o czynnikach jakie należy uwzględnić dobierając materiały do prac budowlanych w pomieszczeniach o wysokim poziomie wilgoci; łazienki, kuchnie, pralnie. Publikacja zawiera też informacje jak skutecznie zabezpieczyć powierzchnie balkonu czy tarasu. Materiał w wersji drukowanej jest dostępny w punktach sprzedaży naszych dystrybutorów i u naszych przedstawicieli handlowych, natomiast w wersji elektronicznej znajduje się tutaj. Zapraszamy do lektury. Pobierz: Materialy do płytek oraz hydroizolacje.
Czytaj więcej

Kontakt

[contact-form-7 404 "Not Found"]