Łazienka

bad_miniŁazienka to pomieszczenie, w którym ściany są narażone na częsty i bardziej intensywny kontakt z wodą.

W łazience zwykle stosuje się więc ceramiczne okładziny ścienne. Tam, gdzie ściana ma bezpośredni kontakt ze strumieniem wody (prysznice, okolice wanien i umywalek),warto to robić.
Pozostałą powierzchnię można jednak pomalować zachowując pewność, że wybrana farba zapewni ścianie właściwą ochronę przed wilgocią.

Porady dotyczące łazienki

Modern bathroom interior

Zabezpieczenie ścian i podłogi w łazience przed wilgocią

Łazienka podobnie jak kuchnia, toaleta i pralnia to pomieszczenia, w których ściany są narażone na częsty i bardziej intensywny kontakt z wodą. W pomieszczeniach tych często stosowane są ceramiczne okładziny ścienne. Tam, gdzie ściana ma bezpośredni kontakt z wodą (prysznic, wanna i umywalka),warto to robić. Pozostaje powierzchnia, którą  można pomalować wykorzystując produkty, które gwarantują ścianie właściwą ochronę przed wilgocią. (więcej…)
Czytaj więcej

Przygotowanie ściany do malowania w 5 krokach

Przygotowanie ściany do malowania jest niezwykle ważnym, ale zbyt często lekceważonym etapem. Popełnione błędy praktycznie zawsze się mszczą, co objawia się smugami, chropowatością powierzchni, brudem, który przywarł do powłoki malarskiej itp. Dlatego zanim zabierzesz się za samodzielne pomalowanie ściany, pamiętaj o tych 5 zasadach. (więcej…)
Czytaj więcej

Kontakt

[contact-form-7 404 "Not Found"]