Producent chemii budowlanej

Hufgard Optolith

Hufgard Optolith to firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokojakościowych produktów, które spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Jesteśmy zaufanym producentem chemii budowlanej, który za cel obrał sobie ciągły rozwój. Nasza firma na rynku funkcjonuje już od ponad 10 lat, jednak możemy się poszczycić faktem, iż tradycje rodzinnej firmy Hufgard kultywowane są od 1720 roku. 

Zaufany producent chemii budowlanej

Pracownicy Hufgard Optolith to zespół doświadczonych specjalistów, których wiedza i długi staż w zawodzie pozwoliły na zyskanie zaufania odwiedzających nas gości. Mamy przyjemność poszczycić się wieloma pozytywnymi opiniami na nasz temat, które stają się dla nas motywacją do dalszego działania jako producent chemii budowlanej. Wkładamy w naszą pracę maksimum zaangażowania, co przekłada się na widoczne efekty. Dzięki temu jesteśmy w stanie w pełni usatysfakcjonować naszych Klientów i w razie potrzeby wesprzeć pomocną radą. Posiadamy ponad 2000 opracowanych receptur, które poparte są licznymi testami i badaniami, zarówno pod kątem ekonomicznym i użytkowym. Zanim wprowadzimy produkt do sprzedaży, sprawdzamy go w laboratorium, jak i również w realnych warunkach, czyli na budowie. Podczas testów ogromne znaczenie ma dla nas opinia firm wykonawczych, które pomagają nam udoskonalać nasze produkty. Jesteśmy producentem chemii budowlanej, który do tworzenia potrzebnych materiałów korzysta tylko i wyłącznie ze sprawdzonych źródeł surowców od renomowanych firm. Hufgard Optolith to firma, która stara się cały czas rozwijać. Na bieżąco szukamy nowych, ciekawych i innowacyjnych rozwiązań, które sprawią, że oferowane przez nas produkty staną się jeszcze lepsze. 

Nasze produkty

W skład przedstawianych przez nas produktów wchodzą między innymi: farby, tynki zewnętrzne, kleje do systemów ociepleń, tynki i zaprawy budowlane, kleje i fugi do płytek, hydroizolacje, zaprawy do podłoży, materiały renowacyjne i grunty. Każdy z wymienionych towarów tworzony jest z myślą o naszych Klientach. Surowce, które służą do produkcji naszych wyrobów, są wcześniej odpowiednio przygotowywane, a następnie dozowane przez system sterowany komputerowo. Dzięki temu jesteśmy pewni, że surowce dozowane są we właściwych ilościach i w odpowiednim czasie. Dajemy gwarancje na to, że oferowane przez nas produkty są pozbawione niebezpiecznych związków chemicznych, które stanowią zagrożenie dla środowiska naturalnego oraz zdrowia człowieka. 

Kontakt 

W razie jakichkolwiek problemów z zamówieniem zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doświadczonymi ekspertami. Jako producent chemii budowlanej z wieloletnim stażem wiemy, jak trudny może być wybór odpowiednich produktów. Cieszymy się gronem profesjonalistów, którzy z łatwością odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Zapewniamy doradztwo i serwis techniczny na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą bądź do kontaktu z naszymi pracownikami. Gwarantujemy wysoką jakość i staranność wykonania wszystkich naszych produktów.